• 2017/2018

          zDolny Ślązak Gimnazjalista

           matematyka Weronika Tarnawska – laureat Alicja Gazda
          Mateusz Michalski – finalista

           

          Paulina Leszczuk – finalistka

          Diana Krawczyńska, Alicja Gazda
           fizyka Paulina Leszczuk – laureatka

           

          Mateusz Michalski – laureat

          Weronika Tarnawska-   laureatka

          Romana Woźnik

           

           

           geografia Filip Wieczorek – laureat Maciej Czubak
           język angielski Kornecki Sebastian laureat Sylwia Charucka
          biologia Jakub Kondracki – finalista Maria Koprowska
          historia Jakub Kondracki – finalista Marzena Bierzuńska

          zDolny Ślązaczek

           matematyka Joanna Galik – laureatka Anna Gruszewska
          Lidia Podoluk – laureatka

           

          Magdalena Dudziak – laureatka

          Alicja Gazda
           język angielski Joanna Galik – laureatka

           

          Łukasz Magierowski – laureat

          Marta Żołyńska

           

          Elżbieta Chrząszcz

          język polski Joanna Galik – laureatka

           

          Magdalena Dudziak – finalistka

          Aleksandra Minorowicz
          język niemiecki Julia Zarzycka – laureatka Grażyna Grochowska


          2016/2017

           matematyka Adam Kiełbowicz – laureat Maria Nowakowska
          Łukasz Krzempek – laureat Joanna Polechońska,

           

          Anna Gruszewska

           fizyka Łukasz Krzempek – laureat

           

          Adam Kiełbowicz – finalista

          Romana Woźnik

           

           

          Stanisław Łyczkowski – finalista Łukasz Wolański, Andrzej Nossek
           geografia Filip Wieczorek – laureat Maciej Czubak, Aneta Filip
           język angielski Michał Kisiel – laureat

           

          Kacper Włódarczyk – finalista

          Zofia Barciś
          język polski Martyna Szymańska – finalistka Beata Przybylska-Banaszek
          historia Łukasz Krzempek – laureat Marzena Bieżuńska
          Jan Pacześniak – finalista

           

          Jan Miniajluk – finalista

          Katarzyna Rólczyńska
          Martyna Szymańska – finalistka Marzena Bieżuńska

          2015/2016

           matematyka Adam Morawski – laureat                 Oliwia Kropidłowska – laureatka        Darek Ciesielski – finalista                    Jakub Marcinkowski – finalista  p.Nowakowska
           fizyka Oliwia Kropidłowska – laureatka      Adam Morawski – laureat                          Dariusz Ciesielski – finalista                  Jakub Piznal – finalista  p.Nossek
           biologia Oliwia Kropidłowska – laureatka      Patryk Skinderowicz – laureat           Darek Ciesielski – finalista                    Jakub Marcinkowski – finalista  p.Wolna
           geografia Oliwia Kropidłowska – laureatka      Jakub Marcinkowski  – laureat          Patryk Skinderowicz – laureat          Michał Wróbel – finalista  p.Filip,p.Kowalska
           historia Przemek Kolanek – laureat               Oliwia Kropidłowska –  finalistka  p.Rólczyńska
           j.angielski Urszula Poloch – laureatka       Aleksandra Makowiecka – laureatka  p.Z.Barciś

          2014/2015

          matematyka Joanna Mielniczuk – finalistka                  Dawid Ignasiak – laureat  p.Gazda
          Zbigniew Drozd – finalista  p.Kubiak
          fizyka Joanna Mielniczuk – laureatka     Dawid Ignasiak – laureat
          Zbigniew Drozd – laureat
           p.Woźnik
           biologia Oliwia Kropidłowska- laureatka  p.Wolna
           język polski Aleksandra Dudek – laureatka Martyna Kowalska – finalistka                 Dawid Ignasiak – finalista  p.Przygoda   p.Pawłowska
           historia Michał Ostrowski – laureat           Ola Dudek – finalistka
          Martyna Kowalska – finalistka
          Maja Orłowska – finalistka
          Dawid Ignasiak – finalista
           p.Galas

           

          2013/2014

          matematyka Katarzyna Miernikiewicz – laureatka, Michał Frankowicz – laureat, Andrzej Herman – finalista  p.Kubiak
          Łukasz Ptak – finalista, Kuba Grabowski – finalista, Maciej Gajek – finalista  p.Gazda
          fizyka Katarzyna Miernikiewicz – laureatka, Andrzej Herman – laureat, Michał Frankowicz – laureat  p.Woźnik
          Maciej Gajek – laureat, Łukasz Ptak – finalista, Kuba Grabowski – finalista  p.Nossek
           chemia Katarzyna Miernikiewicz – laureatka  p.Wodzyński
           geografia Zofia Flaczyńska – laureatka, Katarzyna Miernikiewicz – laureatka  p.Kozieł
           biologia Zofia Flaczyńska – finalistka  p.Koprowska
           język polski Katarzyna Miernikiewicz – laureatka
          Mateusz Wilk – finalistaDawid Wyrzykowski – finalista
           p.Tokarz
           historia Katarzyna Miernikiewicz – laureatka, Mateusz Wilk – laureat, Dawid Wyrzykowski – finalista  p.Galas
            język angielski Monika Żołędziewska – laureatka, Katarzyna Rybarczyk – laureatka  p.Rusnakp.Nawara
           język francuski Monika Żołędziewska – finalistka  p.Guziczak
           język niemiecki Zofia Flaczyńska – finalistka  p.Pulnik

          zDolny Ślązak Gimnazjalista w latach 2001 – 2018

          Przedmiot Liczba finalistów Liczba laureatów
          język polski            17           9
          historia            11         13
          język niemiecki              3           3
          język angielski              6           4
          biologia              8           7
          matematyka            32         25
          fizyka            19         24
          chemia            17           3
          geografia            10           3
          wos             –           2
          Razem:         182         150
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Środa 23.09.2020
    • Biuletyn informacji publicznej